Autobusová doprava
x
Autobusová doprava

Ponuka pútnických zájazdov

Pútnické miesta zároveň skvosty európskej kultúry

PÚTNICKÉ POĽSKO

Za históriou cestujeme mnohokrát tisíce kilometrov ďaleko a pritom zabúdame na našich najbližších susedov. Kresťania sa zastávajú výroku „putovanie je jedným z najvýraznejších znakov viery.“ Pokiaľ máte chuť putovať a cestovať a pritom nechcete stráviť veľa času na ceste, potom je tu pre vás Poľsko. Poľsko je známe svojou kresťanskou vierou.

PÚTNICKÉ TALIANSKO

Cieľom púte by nemalo byť len príchod na sväté miesto. Duchovným pútnickým zážitkom sa môže stať aj púť samotná. Človek sa počas svojej cesty stretáva s mnohými ľuďmi, v ktorých spoznáva Boha a zároveň symbolicky smeruje aj do svojho vnútra, priestoru, v ktorom ostáva sám so sebou. Pridajte sa k nám a navštívte s nami Taliansko. Táto krajina láka ročne miliónov turistov a pútnikov k návšteve známych aj menej známych pútnických miest tejto krajiny.

PÚTNICKÉ FRANCÚZSKO

Po celom svete sú pútnické miesta známe a veľmi obľúbené, dodnes si zachovali poslanie miest duchovného obrátenia a posilnenia viery v Boha. Každá krajina má svoje významné svätyne, kam veriaci radi putujú, aby tam obnovili svoj duchovný život. Spoznávajú tak miesta zjavení, alebo miesta, ktoré úzko súvisia s vizionármi a svätcami.

PÚTNICKÉ RAKÚSKO

Krajina od nás ľahko dostupná, turisticky vyhľadávaná. Zasnežené vrcholy Álp, lyžovanie v svetoznámych strediskách, zelené rozkvitnuté lúky, krásne zámky a výborná čokoláda – to všetko Vám krajina ležiaca v strede Európy ponúka.

PÚTNICKÁ BOSNA a HERCEGOVINA

Od začiatku zjavení v roku 1981 sa Medjugorje stalo významným zdrojom Božej milosti a povzbudenia viery pre milióny ľudí. Pripojte sa aj vy k státisícom ľudí, ktorí navštívili miesto zjavenia Panny Márie. Prežite atmosféru pokory a pokoja. Rozjímajte pri modlitbách na svätom pútnickom mieste Medjugorje.

PÚTNICKÉ PORTUGALSKO

O tom, že Portugalsko je jedna z najkresťanskejších krajín Európy, svedčia nielen množstvá kostolov a náboženských sviatkov, ale aj zaujímavé udalosti, ktoré sa začiatkom 20. storočia odohrali v blízkosti dnes rušného mestečka Fátima mnoho ľudí nájde cestu k ďalším obohacujúcim duchovným zážitkom. Je to jedno z najznámejších katolíckych pútnických miest na svete.