Autobusová doprava
x
Autobusová doprava

Poďme spoznávať svet spoločne

POĽSKO – KRAJINA KROVIEK, OŠTIEPKOV A JANTÁRU

Náš severný sused je mnohými našimi cestovateľmi zanedbávaný. Ledva poznáme ich časť Tatier, možno niektoré väčšie mestá a všetko sa končí a začína tradične aj pri poľských trhoch. Zabudnite však na materiálne veci a skúste počas niektorého z výletov preskúmať krásy tejto krajiny. Je krajinou s dlhou, viac ako 1000 r. tradíciou a búrlivou históriou.

UKRAJINA

Objavte nepoznané krásy Ukrajiny s poznávacím zájazdom do Ukrajiny. Geografická blízkosť, nízke ceny, krásne ženy,historické pamiatky a výborná kuchyňa. Krásna krajina, ktorá má čo ponúknuť...

MAĎARSKO – KRAJINA SKVELÉHO VÍNA A JEDLA

Pozývame Vás k objavovaniu krajiny tisícich tvárí, ležiacu v srdci Európy. Či už ju navštívite ako turista, odborník alebo obchodník, krajina podobná malej klenotnici, s rozmanitou prírodou, bohatou kultúrou, čulým vedeckým, kongresovým a obchodným životom, ponúkne každému z Vás trvalý zážitok s nekonečnými možnosťami zábavy a odpočinku.

ČESKÁ REPUBLIKA

Poďte s nami poznávať Českú republiku, krajinu v ktorej si zábavu nájdu ako študenti, tak aj seniori, krajinu ako stvorenú pre dovolenku s deťmi aj pre romantické zážitky vo dvojici. Spoznajte domovinu slávnych hudobníkov, kde zložíte vlastnú symfóniu zážitkov… Svetoznáme hrady, prekrásna príroda, tradícia kúpeľníctva a chutná kuchyňa.

RAKÚSKO

Inovatívny dizajn a architektúra a zároveň spätosť s tradíciami... to je Rakúsko! Krajina od nás ľahko dostupná, turisticky vyhľadávaná. Zasnežené vrcholy Álp, lyžovanie v svetoznámych strediskách, zelené rozkvitnuté lúky, krásne zámky a výborná čokoláda – to všetko Vám krajina ležiaca v strede Európy ponúka. Willkommen in Österreich...

TALIANSKO

Taliansko – more, pohoria, skvelé víno, slávna história – dovolenkový raj na Apeninskom polostrove. Je klasickou európskou krajinou cestovného ruchu. Bohatstvo kultúrnych pamiatok je svedkom slávnej ríše. Ale je to aj krajina temperamentných talianov, obklopená morom, metropola módy, či raj gurmánov. Tak len do toho, nebojte sa skúsiť taliansky štýl.

FRANCÚZSKO

Zem syrov, vína a množstva turistických lákadiel - od romantického Paríža cez gotické katedrály, zámky na Loire, rímske pamiatky, ale aj športové vyžitie vo francúzskych Alpách či Pyrenejach alebo príjemný oddych na slnečnej azúrovej riviére. To všetko a ešte viac ponúka táto krajina na strávenie idylickej dovolenky s ktorej výberom určite nebudete sklamaní.

NEMECKO

Objavovať a užívať si. Pulzujúce mestá s architektonickými skvostami, rozprávkové možnosti nakupovania, zábavný nočný život. Okúzľujúce miesta, tradičné vinné slávnosti. Fascinujúca krajina zahalená do malebnej prírody podkresľuje samotný šarm a pozýva vás na turistiku i odpočinok. Hrady, zámky a kláštory sú synonymom pre nemeckú romantiku.

VEĽKÁ BRITÁNIA

Krajina mnohých tradícií - čaj s mliekom, sendviče, anglická kráľovná. Zem prvých manufaktúr, kvalitnej vlnenej látky, presných vlakov, univerzít Oxford a Cambridge. Prekrásne zelené trávniky a typický vidiek, či neodmysliteľné športové kluby. To a omnoho viac nájdete vo Veľkej Británii.

HOLANDSKO

Belgicko, Holandsko a Luxembursko. V každom meste týchto štátov nájdete množstvo historických pamiatok a zaujímavostí. Úhľadnosť, usporiadanosť, čistota sú tri vlastnosti, s ktorými sa stretnete na každom kroku. Kvalitné syry, ale aj typické grachty a architektúra úzkych vysokých domov určite nesklamú žiadneho turistu.

BELGICKO

Belgicko, Holandsko a Luxembursko. V každom meste týchto štátov nájdete množstvo historických pamiatok a zaujímavostí. Úhľadnosť, usporiadanosť, čistota sú tri vlastnosti, s ktorými sa stretnete na každom kroku. Kvalitné syry, ale aj typické grachty a architektúra úzkych vysokých domov určite nesklamú žiadneho turistu.

ŠVAJČIARSKO

Švajčiarsko má čo ponúknuť turistom po celý rok. Horské masívy, nádherné scenérie sa dajú obdivovať v lete i v zime. Čistý sneh, čistý vzduch a panorámy ako z pohľadníc či obrazových kalendárov pripravujú pre turistov mnohé známe vrchy. Kto by nepoznal hory Matterhorn, Monte Rosa, či jazerá obklopujúce mestá Zürich, Zug alebo Ženevu.

GRÉCKO

Kolíska európskej civilizácie. Historické a kultúrne dedičstvo Grécka sa neustále prejavuje v celom modernom svete - v literatúre, umení, filozofii či politike.Navštívte s nami tie najkrajšie a najzaujímavejšie miesta antického Grécka.Miesta, kde žili grécki bohovia, kde sa rodili báje a povesti a kde žili veľkí filozofi.

ŠVÉDSKO

Škandinávia je krajina, plná lesov, čistých jazier a riek, mohutných zaľadnených pohorí a hlbokých fjordov. Je krajinou premenlivého počasia, kde veľmi často prší a občas od Severného ľadového oceánu zaduje studený severák. No napriek severným zemepisným šírkam tu v lete býva často veľmi teplo. Pocíťte s nami teplotné zmeny na vlastnej koži!

POBALTSKÉ KRAJINY – FÍNSKO A RUSKO

Petrohrad sa rozkladá na viac ako 40 ostrovoch na rieke Neva. Vznešený výzor mesta predstavuje architektonické skvosty, široké a rovné ulice, priestranné námestia, sady a parky, rieky, množstvo kanálov, mosty, ozdobné ploty, monumentálne a dekoratívne sochy. Milióny turistov z celého sveta sa dnes prichádzajú nadýchať atmosféry dávnej cárskej slávy.