Autobusová doprava
x
Autobusová doprava

Poďme preplávať svet spoločne

Krásne plavby a miesta

ISLAND

Na luxusnej a elegantnej výletnej lodi MSC Preziosa sa spájajú tie najmodernejšie technológie a výnimočný komfort. Bohaté vybavenie lodi dovolí každému nájsť si svoj štýl dovolenky na mori. Klientom ponúka vodný akvapark pre deti s hradom, tobogan prečnievajúci nad hladinu mora, areál len pre dospelých či luxusnú reštauráciu Eataly.

od 1399€

VIAC INFO

NÓRSKO A FJORD GEIRANGER

Vydajte sa po vlnách severného mora a oddajte sa neodolateľným pohľadom na prírodné krásy krajiny polnočného slnka s dramatickými fjordmi, strmými útesmi a vodopádmi. Na svete sú miesta, ktoré je najlepšie spoznávať z paluby lode. O nórskych fjordoch to platí tisícnásobne!

od 849€

VIAC INFO

PLAVBA PO STREDOMORÍ

Vychutnajte si „klasiku“ stredozemného mora s rôznymi prístavmi, ľubovoľnou dĺžkou plavby a komfortom so širokou ponukou aktivít a služieb. MSC flotila ponúka all inclusive zážitok pre každého. Uhladená atmosféra, luxusné kajuty – toto a ešte oveľa viac na Vás čaká na palubách jednej z najväčších lodných spoločností.

od 599€

VIAC INFO

PLAVBA ZÁPADNÝM STREDOMORÍM

Západné stredomorie je obľúbeným cieľom výletných lodí. Dovolenkári tu radi chodia načerpať slnečnú energiu a odpočinúť si pri mori a navštíviť zaujímavé miesta.

1044

EUR
VIAC INFO

POBALTSKÉ KRAJINY A PETROHRAD

Pokiaľ sa túžite vydať na plavbu za krásami prírody, navštívte severnú časť európskeho kontinentu. Prístavy, z ktorých sa vypláva ležia len kúsok od našich hraníc. Objavíte svet nádherných prírodných krás, ale tiež aj upravené a čisté mestá s unikátnou severskou architektúrou. Tieto plavby lákajú aj fenoménom "bielych nocí" a k pozorovaniu polárnej žiary.

od 799€

VIAC INFO

ZÁPADNÉ STREDOMORIE (KANÁRSKE OSTROVY – MADEIRA)

Ostrovy večnej jari sú obľúbeným cieľom výletných lodí. Dovolenkári tu radi chodia načerpať slnečnú energiu a odpočinúť si pri mori a navštíviť zaujímavé miesta. Kanárske ostrovy sú lákadlom svojou rozmanitosťou, Madeira zase dostupným rajom pre milovníkov kvetín a exotických rastlín. Na ostrovoch sa turisti môžu tešiť perfektným službám.

od 749€

VIAC INFO

ZÁPADNÉ STREDOMORIE a MAROKO

Výletná loď MSC Magnifica pre viac ako 3000 cestujúcich je vybavená luxusným príslušenstvom, ktorý umožňuje hosťom naplno si užívať elegantného prostredia v čisto talianskom štýle. Nadčasové vybavenie lode dovolí každému si nájsť svoj štýl trávenia dovolenky na mori. Výber možností stravovania je zárukou kuchárskych zážitkov.

od 699€

VIAC INFO

ZÁPADNÉ STREDOMORIE-GRAND TOUR

Na luxusnej a elegantnej výletnej lodi MSC Splendida sa spájajú tie najmodernejšie technológie a výnimočný komfort. Bohaté vybavenie lode dovolí každému nájsť si svoj štýl trávenia dovolenky na mori. Výber možností stravovania je zárukou kulinárskych zážitkov Úžasný kúpeľový areál Aurea Spa poskytuje dokonalý odpočinok a starostlivosť o telo.

od 1000€

VIAC INFO