Autobusová doprava
x
Katalóg
Katalóg
x
Autobusová doprava

PÚTNICKÉ TALIANSKO

TURÍN – LURDY – ARS – PARAY LE MONIAL – NEVERS

Navštívime pútnicke miesto Lurdy, kde sa zúčastnime sviečkového sprievodu a bohoslužby. Prezrieme si Krížovú cestu v životnej veľkosti, ale i Katedrálu San Lorenzo v Turíne.

305

EUR
VIAC INFO

RÍM/VATIKÁN – LANCIANO – S.G.ROTONDO – ASSISI

Rím, známy ako večné mesto priťahuje turistov už viac ako 2000 rokov. Je z najznámejších miest sveta. Nechajte sa pritiahnuť aj ďalšími miestami, ktoré stoja za poznanie ako Lanciano, S.G. Rotondo a Assisi. Obohatia Vašu púť nielen poznaním ale aj duchovnou hodnotou

295

EUR
VIAC INFO

RÍM/VATIKÁN – FLORENCIA

Spoznajte dve historicky najvýznamnejšie mestá Talianska. Rím - večné mesto, ku ktorému sa vždy upínali a stále upínajú oči celého sveta, ktorý má požehnanie byť metropolou pápežov, kde sa snúbi antické pamiatky s modernou civilizáciou a Florenciou - kolísku renesancie, kde žil a tvoril Leonardo da Vinci, v ktorom Michelangelo postavil sochu Davida

218

EUR
VIAC INFO

PADOVA – BARCELONA – LURDY – FATIMA – LA SALETTE

Púte za Máriou sa stali oddávna významným fenoménom prehlbovania úcty a lásky veriacich k Panne Márii, Matke Božieho Syna a Vykupiteľa sveta Ježiša Krista. Púte za Máriou sú prekrásnou a vznešenou tradíciou zjednocujúcou veriacich v rozvíjaní duchovného života kresťanov na celom svete.

421

EUR
VIAC INFO

MONACO – LURDY – FATIMA – MONTSERRAT – BENÁTKY

Okrem najznámejších pútnických miest Európy - Lúrd, Fatimy program zájazdu je rozšírený o návštevu Monaca , Montserratu, a slávnych Benátok. Každý rok prichádza vyše päť miliónov pútnikov do francúzskych Lúrd, aby sa modlili k Panne Márii v Massabielskej jaskyni. Mnohí z nich sú chorí a mnoho z nich sa tu uzdraví. Vyvrcholením programu je návšteva portugalskej Fatimy, ktorá sa dostala do povedomia po mariánskych zjaveniach v roku 1917. Posolstvá sú aktuálne dodnes.

291

EUR
VIAC INFO

LA SALETTE – LURDY – PADOVA

La Salette je názov malej horskej osady, patriacej k Grenoblianskej diecéze v juhovýchodnom Francúzsku. Dnes je La Salette predovšetkým pútnickým miestom, ktoré patrí - popri Lurdoch a Fatime - medzi najznámejšie miesta sveta, kde sa zjavila Panna Mária. Taktiež si môžete vychutnať Pádovú, ktorá ponúka oveľa viac. Máloktorá európska krajina sa môže pochváliť takým bohatstvom, aké sa rozlieva v uličkách či na námestiach tohto mesta.

257

EUR
VIAC INFO

ASSISI – RÍM/VATIKÁN – BENÁTKY

Assisi je malebné historické mestečko v Umbrii v strednom Taliansku, preslávené ako rodisko svätého Františka z Assisi a v tejto súvislosti ako pútnické miesto a turistické stredisko. Assisi tvoria ružové domy, úzke kľukaté uličky, malé námestia a mnoho kostolov. Spoločne navštívime najznámejšie pamiatky Ríma a Vatikánu. Čerešničkou na torte budú Benátky s nezameniteľnou atmosférou.

215

EUR
VIAC INFO

ASSISI – LORETO – SAN GIOVANNI ROTONDO – RÍM

Všetky cesty vedú do Ríma”… Rím, centrum kultúrneho dedičstva s množstvom umeleckých diel. Assisi je malebné historické mestečko preslávené ako rodisko svätého Františka z Assisi.

222

EUR
VIAC INFO