Autobusová doprava
x
Katalóg
Katalóg
x
Autobusová doprava

TALIANSKO

ZA KRÁSOU TALIANSKYCH JAZIER

Magické Como, najkrajšie jazero v Taliansku, výlet loďou na čarovný ostrov San Giulio, botanická záhrada a slávne víno "Bardolino".

317

EUR
VIAC INFO

TOSKÁNSKO – CESTA pre GURMÁNOV

Vychutnajte si chuť vína v pravej toskánskej vinici, prechádzka záhradami Boboli a šikmá veža v Pise. Prehliadka kláštornej pivnice s degustáciou vín.

Termin: 28.04.-03.05.2017 REZERVUJ

275

EUR
VIAC INFO

SICÍLIA- TAJOMNÝ OSTROV SLNKA

Najväčší taliansky ostrov, krásne pláže, hlučné Palermo, grécke ruiny Syrakúz i divoké kaňony. Nad tým všetkým čnie majestátna dymiaca sopka Etna.

593

EUR
VIAC INFO

RÍM-VEČNÉ MESTO a OSUD POMPEJÍ

Rím-večné mesto, srdce jednej z najstarších civilizácií a južanský temperament. Stovky spisovateľov, básnikov a umelcov oslavovali jeho krásu.

299

EUR
VIAC INFO

RÍM – FLORENCIA

Rím - centrum kultúrneho dedičstva. Florencia - umenie, výborná kuchyňa, víno a literatúra.

220

EUR
VIAC INFO

PERLY TALIANSKA RÍM – BENÁTKY

"Všetky cesty vedú do Ríma..." večné mesto a srdce jednej z najstarších civilizácií. Benátky - plávajúce romantické mesto na vodnej hladine.

215

EUR
VIAC INFO

NAJKRAJŠIE MIESTA TOSKÁNSKA

Spoznajte dušu talianskej kultúry a jej miest. Umenie, vynikajúca talianska kuchyňa, najlepšie talianske vína a literatúra.

326

EUR
VIAC INFO

KLENOTY SEVERNÉHO TALIANSKA

Miláno - slávne mesto módy, kultúry a umeleckých pamiatok je zárukou krásneho zážitku. Verona - obraz Rómea a Júlie a ich tragickej lásky.

289

EUR
VIAC INFO

JEDLO a VÔŇA VÍNA v PIEDMONTE

Návšteva popredných vinárskych regiónov, prechádzka medzi vinicama, miestne špeciality okorenené talianskym temperamentom.

289

EUR
VIAC INFO

BENÁTSKY KARNEVAL

Zažite neopísateľnú atmosféru zábavy a spoznajte nádherné mesto „na vodnej hladine“. Budete sa túlať úzkymi uličkami, zažijete romantiku pri plavbe na gondole a necháte sa unášať davom karnevalovej zábavy.

Termín: 02.02.2018 - 04.02.2018 REZERVUJ

59

EUR
VIAC INFO

BENÁTKY – MESTO NA VODNEJ HLADINE

Veľkolepé romantické mesto plné historických pamiatok, elegantných gondol, jedinečných kostolov či modernej architektúry.

82 €

VIAC INFO