Autobusová doprava
x
Autobusová doprava

TALIANSKO

ZA KRÁSOU TALIANSKYCH JAZIER

Magické Como, najkrajšie jazero v Taliansku, výlet loďou na čarovný ostrov San Giulio, botanická záhrada a slávne víno "Bardolino".

320

EUR
VIAC INFO

TURÍN – MILANO VERONA – BENÁTKY

Miláno - slávne mesto módy, kultúry a umeleckých pamiatok je zárukou krásneho zážitku. Verona - obraz Rómea a Júlie a ich tragickej lásky.

289

EUR
VIAC INFO

SICÍLIA- TAJOMNÝ OSTROV SLNKA

Sicília je plná kontrastov, nájdete tu hlučné Palermo, grécke ruiny Syrakúz, nebezpečnú Etnu. Tento najväčší ostrov Stredomoria postupne lákal kolonistov a dobyvateľov všetkých národností, ktorí tu zanechali krásne hrady, chrámy a iné..

Termín: 24.05.2018 - 03.06.2018 REZERVUJ

595

EUR
VIAC INFO

RÍM-VEČNÉ MESTO a OSUD POMPEJÍ

Rím-večné mesto, srdce jednej z najstarších civilizácií a južanský temperament. Stovky spisovateľov, básnikov a umelcov oslavovali jeho krásu.

299

EUR
VIAC INFO

RÍM – FLORENCIA

Rím - centrum kultúrneho dedičstva. Florencia - umenie, výborná kuchyňa, víno a literatúra.

220

EUR
VIAC INFO

PERLY TALIANSKA RÍM – BENÁTKY

"Všetky cesty vedú do Ríma..." večné mesto a srdce jednej z najstarších civilizácií. Benátky - plávajúce romantické mesto na vodnej hladine.

215

EUR
VIAC INFO

NAJKRAJŠIE MIESTA TOSKÁNSKA

Spoznajte dušu talianskej kultúry a jej miest. Umenie, vynikajúca talianska kuchyňa, najlepšie talianske vína a literatúra.

326

EUR
VIAC INFO

JEDLO a VÔŇA VÍNA v PIEDMONTE

Návšteva popredných vinárskych regiónov, prechádzka medzi vinicama, miestne špeciality okorenené talianskym temperamentom.

289

EUR
VIAC INFO

BENÁTKY – MESTO NA VODNEJ HLADINE

Veľkolepé romantické mesto plné historických pamiatok, elegantných gondol, jedinečných kostolov či modernej architektúry.

82 €

VIAC INFO