Autobusová doprava
x
Katalóg
Katalóg
x
Autobusová doprava

RAKÚSKO

VIEDEŇ – PODZEMNÉ JAZERO a DOM MORA

Obľúbená turistická atrakcia s labyrintom chodieb, kvapľových hál a romantickou plavbou po jazere. Dom motýľov-tropická záhrada.

58

EUR
VIAC INFO

VIEDEŇ – HABSBURGSKÁ METROPOLA

Viedeň - živá kronika, ktorej listy písali také osobnosti ako Wilhelm II., Napoleon či Habsburgovci. Mesto, ktoré upútalo vedcov a umelcov.

42

EUR
VIAC INFO

SALZBURG – RAKÚSKY SOĽNOHRAD

Univerzitné mesto zapísané v zozname UNESCO, filmový vodný zámok Ort, Wolfgang Amadeus Mozart a svetoznáme "Salzburger Mozartkugeln".

148

EUR
VIAC INFO

PO STOPÁCH SISSI a JEJ TAJOMNÉHO ŽIVOTA

Urobíte krok v čase, kde spoznáte život cisárskeho páru, ochutnáte čokoládu a dozviete sa príbeh o tajomnej "Červenej grófke".

157

EUR
VIAC INFO

PLAVBA PO HALLSTATTSKOM JAZERE a VIEDEŇ

Hitlerovo letné sídlo, Orlie hniezdo. Hallsttat - najkrajšie mesto pri jazere s unikátnou kostnicou. Letná rezidencia Habsburgovcov.

177

EUR
VIAC INFO

HRADY A ZÁMKY DOLNÉHO RAKÚSKA

Alpská príroda a historické pamiatky. Dolné Rakúsko sa radí k miestam, ktoré ponúka množstvo kultúrnych pamiatok a ďalších pozoruhodností.

164

EUR
VIAC INFO

ADVENTNÝ SALZBURG

Prebúdza vo vás čas adventu zvláštnu nostalgiu? A prechádzka po vianočných trhoch vás omámi magickou atmosférou či vôňou vareného vína? Ak by ste k tomu všetkému chceli pridať skutočný strach z čertov, navštívte adventné trhy v rakúskom Salzburgu. Stretnutie s viac ako 1000 čertmi...

Termín: 15.12.2017 - 16.12.2017 REZERVUJ

140 €

VIAC INFO

ADVENTNÁ VIEDEŇ

Vianočná Viedeň,to je vôňa vianočného pečiva, príjemná hudba, veselá atmosféra, žiarivo vyzdobené ulice a slávnostne vyzdobené stromy.Užite si skutočnú atmosféru Vianoc v tejto metropole!

Termín: 01.12. - 02.12.2017 REZERVUJ

42 €

VIAC INFO