Autobusová doprava
x
Katalóg
Katalóg
x
Autobusová doprava

MAĎARSKO

NYÍREGYHÁZA – OCEANÁRIUM a ZOO

Na svoje si prídu nielen deti, ale aj dospelí. Voľne sa pohybujúce slony, podmorské akvárium plné rají, žralokov, korytnačiek a koralov.

16

EUR
VIAC INFO

EGER – TERMÁLNE TURECKÉ KÚPELE

Relax v tureckých termálnych kúpeľoch, návšteva Údolia krásnych žien s vynikajúcim červeným vínom - Egri Bikaver a stredoveký hrad s minaretom.

Termin: 22.04.-23.04.2017 REZERVUJ

63

EUR
VIAC INFO

BUDAPEŠŤ-RELAX NA MAĎARSKÝ SPOSOB

Pre mnohých je láskou na prvý pohľad, iní ju začnú obdivovať až po určitej dobe. Budapešť je jedno z najkrajšie položených miest sveta.

87

EUR
VIAC INFO

BUDAPEŠŤ a MORSKÉ AKVÁRIUM

Budapešť je pre mnohých láskou na prvý pohľad. Ak chcete zažiť atmosféru tropického pásma, na vlastné oči vidieť exotické zvieratá a zblízka pozorovať pestrofarebný podmorský svet, navštívte Tropicarium.

29 €

VIAC INFO

BUDAPEŠŤ – TRADIČNÁ MAĎARSKÁ KUCHYŇA

Zamestnajte všetky svoje zmysly! Krajina pálivých chutí, špecialít a lákavých vôní. Pre gurmánov obľubujúcich maďarskú kuchyňu.

87

EUR
VIAC INFO

BEKESCSABA – ČABIANSKY KLOBÁSOVÝ FESTIVAL

Ochutnávka vín a ostrá maďarská klobása v jeden deň. Návšteva známej pálenice Zwack a zabíjačkové hody. To najlepšie pre gurmánov.

29

EUR
VIAC INFO

ADVENTNÁ BUDAPEŠŤ

Užite si čarovnú atmosféru Vianočných trhov, maďarské opekané špeciality a šálku vianočného punču či vareného vína. Tie v Budapešti patria medzi najväčšie a najkrajšie.

Termin: 25.11.2017 REZERVUJ

29 €

VIAC INFO