Autobusová doprava
x
Autobusová doprava

ČESKÁ REPUBLIKA

ZA NAJLEPŠÍM PIVOM V ČECHÁCH

Nie nadarmo sa o Česku hovorí, že je krajinou piva. Jeho výrobe sa v tejto krajine venujú už od roku 970, a tak nečudo, že je v Českej republike aj veľa ďalších možností, ako s pivom naložiť.

159 EUR

VIAC INFO

TEREZÍN – LIDICE – PRAHA

S naším školským poznávacím zájazdom do Prahy objavíte tie najkrajšie miesta českej metropoly, ale aj tienisté stránky dejín pri návšteve pamätníka v Terezíne alebo v Lidiciach.

104 EUR

VIAC INFO

ROŽNOVSKÉ PIVNÉ KÚPELE

Kúpeľ v pive je výbornou procedúrou na zlepšenie imunitného systému či odbúranie stresu. Milovníkov zlatistého moku poteší tiež neobmedzené pitie kvasnicového piva pri všetkých kúpeľných procedúrach.

Termín: 09.03.2018 - 10.03.2018 REZERVUJ

235 EUR

VIAC INFO

PRAHA – SRDCE EURÓPY a MATKA MIEST

Praha je energická, historická a krásna. Jej cennú architektúru nezmenil ani ubiehajúci čas.Stredoveké centrum je nezabudnuteľným labyrintom kamenných uličiek a námestí. Každého privíta s otvorenou náručou.

104 EUR

VIAC INFO

OCHUTNÁVKA VÍN NA JUŽNEJ MORAVE

Vinárstvo na južnej Morave patrí medzi najstaršie v Európe. K návšteve lákajú vinohrady a pamiatkové rezervácie a pravdaže ochutnávky.

82

EUR
VIAC INFO

HRADY A ZÁMKY V JUŽNÝCH ČECHÁCH

Česká republika je mimoriadne bohatá na zachovalé hrady a zámky. Južné Čechy, kraj mierne zvlnených kopcov, malebných dedín a historických miest. Svojou krásou prekvapí každého návštevníka a zrejme aj preto sú práve Južné Čechy považované u našich susedov za chalupársky raj.

159 EUR

VIAC INFO