Autobusová doprava
x
Autobusová doprava

Existuje veľa miest, ktoré stojí za to vidieť

s nami spoznávate svet už 28 rokov

Vážení klienti, milí priatelia

Dovoľte nám poďakovať sa za neutíchajúcu podporu a náklonnosť, ktorú nám prejavujete. V uplynulých rokoch, sprevádzaných dynamickými zmenami podmienok a potrieb na trhu cestovného ruchu, sme sa spoločne s Vami pokúšali naplniť predstavu o výnimočnej dovolenke. Vaše postrehy a želania sa stali stavebným základom, na ktorom sme budovali mnohé z našich zájazdov. Znovu sme si pripomenuli, že jediným skutočným motívom, inšpiráciou i naplnením našej každodennej práce je Vaša spokojnosť.

 

Oslovenie „milí priatelia“ pre nás každoročne dostáva nový význam. Myslíme na Vás všetkých, ktorí ste s nami strávili príjemné chvíle. Na tých, ktorí nás vždy prekvapia a dodajú nám silu a nadšenie… Na tých, ktorých sa už nevieme dočkať. Ďakujeme. Je pre nás cťou byť s Vami. S nepredstieranou radosťou očakávame i Vás, ktorým sa naša ponuka dostáva do rúk prvýkrát.

Tak neváhajte, prezrite si Katalóg zájazdov 2018 a nechajte sa unášať svojimi túžbami! A nezabudnite, že sme neustále tu, aby sme Vám zabezpečili nadštandardné služby a dovolenku, ktorá naplní Vaše očakávania.

Cestovanie je pre nás vášňou. Pridajte sa k nám a objavte s nami čaro cestovania!

 

Prajeme Vám nezabudnuteľnú dovolenku!

 

Vaši Ezoturáci

Dokumenty k stiahnutiu

Informácie o zmluvných podmienkach a cestovnom poistení.

Chcem si prečítať užitočné informácie

Prepravná spoločnosť

Prečítajte si našu ponuku autobusovej prepravy a prepravné podmienky

Pozrite si náš vozový park

Zmluvní predajcovia

Nájdite si našu ponuku aj v iných mestách po celom Slovensku

Zoznam zmluvných predajcov