Autobusová doprava
x
Autobusová doprava

THAJSKO

Thajsko

Poklady siamského kráľovstva a jeho pláže. Thajsko sa pýši množstvom kultúrnych pamiatok a prírodných krás. Je to zem s prekrásnou faunou a flórou, čo potvrdzuje aj množstvo národných parkov, lesných rezervácií a morských parkov. Piesočnaté pláže kontrastujú s dažďovými pralesmi.

Termín: 03.03.2018 - 13.03.2018 - VYPREDANÝ

VIAC INFO

OD SEVERU NA JUH ALEBO PO STOPÁCH STRÝKA HO ČI MINA

Vietnam

Široké klobúky a habity, drevený nábytok, bambusové rohože, stovky kilometrov piesočnatých pláží, nádherné tyrkysové more, architektonické pamiatky v spojení s históriou a prírodnými zaujímavosťami.

VIAC INFO

KRAJINA INKOV V SRDCI ÁND A ZLATÝ POKLAD

Peru

Bájna krajina Inkov s posvätným Machu Picchu, hlboká džungľa, plávajúce ostrovy na jazere Titicaca, mangrovníkové háje a pozostatky pradávnych mocných civilizácií. To je magická ríša Inkov.

VIAC INFO

NIAGARSKÉ VODOPÁDY A TO NAJLEPŠIE Z VÝCHODNEJ KANADY

Kanada

Kanada - drsná krajina javorového listu a hokeja, slávne niagarské vodopády, domov medveďa grizly a hory, ktoré vás svojou nádherou dostanú. Podľa odborníkov je to "najrodinnejšia“ turistická destinácia.

VIAC INFO

BIELY PIESOK, MOJITO a DUCH REVOLÚCIE

Kuba

Zažijete skutočný "kubánsky deň" na ostrove slobody a objavte krásu strateného raja revolúcie! Stará Havana, legendárne pláže, lahodný rum, najlepší tabak na svete a životný elán obyvateľov.

VIAC INFO

SRÍ LANKA

Sri Lanka

"Žiarivá krajina alebo „perla Indického oceánu“", mnohými označovaná za jeden z najkrajších ostrovov na svete. Ostrov je malý rozlohou, ale veľký svojim bohatstvom. Srí Lanka sa Vám určite dostane pod kožu.

Termín: 14.03.2018 - 25.03.2018 REZERVUJ

VIAC INFO

AYUBOWAN – VITAJTE V KRAJINE ÚSMEVOV

Sri Lanka

Ayurvéda na Srí Lanke idú nerozlučne k sebe. Očistite svoje telo a myseľ, zmeníte svoje zvyky a vykročíte do nového roka ľahší, svieži, jednoducho ako noví. Je liekom pre telo aj dušu.

VIAC INFO