Autobusová doprava
x
Katalóg
Katalóg
x
Autobusová doprava

ZA VÔŇOU ČÍNY a TERAKOTOVÁ ARMÁDA

Čína

Veľkolepé scenérie, exotická kultúra s bohatou históriou, nábožensko-filozofické prúdy Orientu, to všetko robí z Číny jednu z najstarších civilizácií a najrýchlejšie sa rozvíjajúcu krajinu sveta.

VIAC INFO

POKLADY SIAMSKÉHO KRÁĽOVSTVA a JEHO PLÁŽE

Thajsko

Krajina s množstvom národných a morských parkov, piesočnaté pláže, dažďové pralesy. Všadeprítomný pokoj, pokora a mier. To je thajské kráľovstvo s jeho rozprávkovými plážami.

VIAC INFO

TAJOMNÁ RÍŠA STREDU a ZEM DRAČÍCH CISÁROV

Čína

Uvidíte to najlepšie v krajine s 5000 rokov starou kultúrou. Najstaršia civilizácia, krajina veľkých kontrastov a tretí najväčší štát sveta. Paláce, chrámy, pagody, úzke uličky, čajovne a prekrásne záhrady. Vitajte v Číne.

VIAC INFO

OD SEVERU NA JUH ALEBO PO STOPÁCH STRÝKA HO ČI MINA

Vietnam

Široké klobúky a habity, drevený nábytok, bambusové rohože, stovky kilometrov piesočnatých pláží, nádherné tyrkysové more, architektonické pamiatky v spojení s históriou a prírodnými zaujímavosťami.

VIAC INFO

KRAJINA INKOV V SRDCI ÁND A ZLATÝ POKLAD

Peru

Bájna krajina Inkov s posvätným Machu Picchu, hlboká džungľa, plávajúce ostrovy na jazere Titicaca, mangrovníkové háje a pozostatky pradávnych mocných civilizácií. To je magická ríša Inkov.

VIAC INFO

NIAGARSKÉ VODOPÁDY A TO NAJLEPŠIE Z VÝCHODNEJ KANADY

Kanada

Kanada - drsná krajina javorového listu a hokeja, slávne niagarské vodopády, domov medveďa grizly a hory, ktoré vás svojou nádherou dostanú. Podľa odborníkov je to "najrodinnejšia“ turistická destinácia.

VIAC INFO

BIELY PIESOK, MOJITO a DUCH REVOLÚCIE

Kuba

Zažijete skutočný "kubánsky deň" na ostrove slobody a objavte krásu strateného raja revolúcie! Stará Havana, legendárne pláže, lahodný rum, najlepší tabak na svete a životný elán obyvateľov.

VIAC INFO

TAJOMSTVO CEJLÓNSKEHO ČAJU a BUDHOVHO ZUBU

Sri Lanka

"Žiarivá krajina alebo „perla Indického oceánu“", mnohými označovaná za jeden z najkrajších ostrovov na svete. Ostrov je malý rozlohou, ale veľký svojim bohatstvom. Srí Lanka sa Vám určite dostane pod kožu.

VIAC INFO

AYUBOWAN – VITAJTE V KRAJINE ÚSMEVOV

Sri Lanka

Ayurvéda na Srí Lanke idú nerozlučne k sebe. Očistite svoje telo a myseľ, zmeníte svoje zvyky a vykročíte do nového roka ľahší, svieži, jednoducho ako noví. Je liekom pre telo aj dušu.

VIAC INFO