Autobusová doprava
x
Autobusová doprava

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

komfortné zájazdové autobusy

 

O spoločnosti

 

Cestovná kancelária EZOTOUR s.r.o je zároveň aj dopravnou spoločnosťou medzi ktorej hlavné služby patrí aj zájazdová autobusová doprava.

 

Referencie                                      

b1
V priebehu rokov sme nadviazali spoluprácu s množstvom významných klientov, pre ktorých zabezpečujeme dopravu na poznávacie a zážitkové zájazdy po celej Európe dodnes. Pre väčšie pohodlie a službu zákazníkom sú naši manažéri k dispozícii, keď to budete potrebovať, to znamená, že ich môžete kontaktovať s akoukoľvek požiadavkou týkajúcou sa dopravy.

 

 

 

Vybavenie a komfort cestovania

b2
O pohodlnú a bezpečnú jazdu sa postará tím kvalifikovaných vodičov, ktorí Vás dopravia „od dverí k dverám“ hotela, centra mesta či k hlavným atrakciám mesta. Na polohovateľných sedadlách s opierkou na nohy a panoramatickým výhľadom sa budete cítiť oddýchnutí. Nechýba klimatizácia, WC, kvalitné zvukové systémy a DVD. V autobuse s kapacitou 30 až 49 miest máte pocit príjemnej cesty zaručený.

 

 

 

Prenájom autobusov

b3
Medzinárodná autobusová doprava
 je hlavným ťažiskom ťažiskom firmy EZOtour. Našim klientom ponúkame dopravu luxusnými zájazdovými autobusmi značky MAN a MERCEDES BENZ a tiež autobusy zn.BOVA Futura, ktoré sú vybavené modernou technikou (CD a DVD prehrávač, MP3 pripojenie), klimatizáciou, chladničkou, kávovarom, WC a pohodlnými sedadlami s pásmi. Naše autobusy riadia profesionálni vodiči v uniformách, ktorí sa postarajú o Vaše pohodlie a bezpečnosť.

 

 

 

V rámci medzinárodnej autobusovej dopravy našim klientom vieme ponúknuť:

 

a/ Prenájom autobusov na poznávacie zájazdy

b4
Najobľúbenejšou službou sú niekoľkodňové poznávacie okruhy po európskych metropolách. Najpopulárnejšími európskymi mestami, kde často jazdíme sú Krakow,  Budapešť, Viedeň, Rím, Berlín, Paríž, Amsterdam a ďalšie.
Ste tím kreatívnych ľudí, ktorí Vám zostaví trasu podľa Vašich predstáv a termínov a ostatné už nechajte na nás.

 

 

 

b/Prenájom autobusov na „kyvadlá“

b5
Tzv. „kyvadlá“ je špecifickým spôsobom autobusovej dopravy, pri ktorej autobus odvezie klientov cestovnej kancelárie na dovolenku a v daný deň na spiatočnej ceste autobus odváža tých klientov, ktorí svoju dovolenku už končia.

 

 

 

c/Prenájom autobusov na okružné jazdy

b6
Chcete svojim obchodným partnerom alebo známym ukázať nejaké zaujímavé miesto na Slovensku? Nechcete však neustále dobiehať na linku mestskej hromadnej dopravy? Doprajte si pohodlie a objednajte si u nás okružné jazdy po Slovensku. Naše minibusy a mikrobusy sú pripravené Vás vyzdvihnúť na ktoromkoľvek mieste a opäť Vás dopraviť späť.

 

 

 

d/Prenájom autobusov na lyžiarske zájazdy

b7
Našu flotilu autobusov môžete využiť tiež v zimnom období pri zorganizovaní Vašich lyžiarskych zájazdov. Pre menšie skupiny môžete využiť naše minibusy s prídavnými vozíkmi.

 

 

 

 

VOZOVÝ PARK

NEOPLAN TOURLINER

MAN Lion’s Coach

MAN Lion’s Coach

BOVA Futura FHD 12

BOVA Futura FHD 12

MERCEDES BENZ TOURINO

CITROEN JUMPER tour